Fallen Angel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fallen Angel

Ако харесвате митичните същества, както и РПГ това е вашето място! ^^
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Бар"Venomous"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Мадлин Уейфър
Admin
Мадлин Уейфър


Брой мнения : 164
Join date : 24.02.2010
Age : 29
Местожителство : Бургас

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyСря Фев 24, 2010 7:31 pm



Последната промяна е направена от Мадлин Уейфър на Съб Апр 03, 2010 3:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://fallenangel.bulgarianforum.net
Мадлин Уейфър
Admin
Мадлин Уейфър


Брой мнения : 164
Join date : 24.02.2010
Age : 29
Местожителство : Бургас

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyСъб Апр 03, 2010 11:59 am

Мадлин поведе Джеръми към бар "Venomous".
Беше идвала няколко пъти преди време,затова й се стори добра идея да дойдат тук.
По пътя момичето разсъждаваше за нещата,които й бе казал Джер-за силата му,както и за пръстена,
предпазващ го от слънчевата светлина.
Явно наистина си бе опасно вампир да се разхожда през деня.
Когато двамата стигнаха до бара Мадлин пристъпи една крачка напред и показа сградата пред себе си.
-Това е!-ухили се тя и хвана Джеръми за ръка.-Да влизаме.-отвори вратата и двамата влязоха.
Мади мушна китката си в сгъвката на ръката на Джер и го съпроводи до масите.
-Къде ще седнем?-попита Джеръми и се огледа наоколо.
-Ммм...хайде да седнем ето там.-тя посочи масата с две раирани столчета и диван на мотиви с дървена рамка.
Момичето и вампирът се настаниха удобно на дивана,а Мадлин започна да си играе с една възглавница.
-Значи можеш да изтриваш спомени.-не беше въпрос,а констатация.-Яко!-каза тя,а по устните й заигра
усмивка.
В този момент до масата дойде сервитьорът-с черна къса коса,слаб и сини очи.
-Здравейте.Какво ще желаете?-попита той и извърна поглед към Мадлин.
-За мен...-момичето се зачуди какво да си поръча,за да се напие.-Уиски с лед.-реши накрая.
Сервитьорът като че ли леко се учуди,но веднага след това се обърна към Джер.
-А за вас?
Върнете се в началото Go down
https://fallenangel.bulgarianforum.net
Джеръми Гилбърт

Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 26
Join date : 01.04.2010

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyСъб Апр 03, 2010 2:04 pm

Джеръми беше гладен и мислеше да се пошегува с сервитьора, като му поръча чаша кръв.Е разбира се отвърна:
-Същото като госпожицата.
-Добре ! - каза сервитьора и тръгна към бара.
-Хубаво местанце избра.Хей гледай да не се напиеш.Ще трябва да те нося на ръце до вас.-погледна Мади и й се усмихна.-Е какво пък може и до нас да те нося.
Върнете се в началото Go down
Мадлин Уейфър
Admin
Мадлин Уейфър


Брой мнения : 164
Join date : 24.02.2010
Age : 29
Местожителство : Бургас

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyСъб Апр 03, 2010 2:59 pm

Мадлин се засмя,перна го леко по рамото и отвърна:
-Не се тревожи за мен.Имам мярка.-увери го тя и отново се засмя.-Но пък ако ти се идва в нас,
с удоволствие ще те поканя.
Чувстваше се сякаш вече се бе напила.Не преставаше да се смее,което беше странно,тъй като
Мади по принцип не се усмихваше често,да не говорим за смеене.
Момичето откри още едно нещо променено от Джеръми.
Разбира се,това беше хубаво,дори страхотно.Вече нямаше да бъде мрачната тийнейджърка,която
гледа филми на ужасите.Нямаше да я мислят за толкова смахната.
Мадлин въздъхна тихо с облекчение,а точно в този миг дойде сервитьорът заедно с поръчките.
-Две уискита с лед.-съобщи той,постави чашите на масата,врътна се и си тръгна.
Мади грабна едно от питиетата сякаш ако не го бе сторила Джеръми щеше да изпие и двете.
Засмя се наум,вдигна чашата на нивото на челото си и заговори:
-За...запознанството ни.Наздраве!-усмихна се и погледна Джер,който също бе взел своята чаша.
Върнете се в началото Go down
https://fallenangel.bulgarianforum.net
Джеръми Гилбърт

Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 26
Join date : 01.04.2010

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyНед Апр 04, 2010 4:56 pm

Наздраве - надигна чашата и я изпи до дъно.Мадлин също изпи всичко наведнъж.Джеръми повика сервитьора и поръча още две уискита.
-Очертава се забавна вечер.-Сервитьора дойде и донесе напитките.
-Заповядайте!-остави чашите и си тръгна
-Да не забравиш да ме подсетиш на излизане от тук да го понаритам.-Джеръми изгледа момчето, но погледа му бързо се премести на Мадлин.
Върнете се в началото Go down
Мадлин Уейфър
Admin
Мадлин Уейфър


Брой мнения : 164
Join date : 24.02.2010
Age : 29
Местожителство : Бургас

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyНед Апр 04, 2010 8:21 pm

Мадлин се засмя и отпи от втората си чаша уиски.
Не бе в неин стил,първите глътки й се струваха ужасяващи,чувстваше някакъв огън в гърлото си,който не можеше да бъде потушен,но нещата вече се оправяха.
Е,това не се отнасяше за зрението й-започваше да става замъглено,от време на време й се струваше,че главата на Джеръми се размножава,което й бе адски забавно.
Момичето се засмя,но като осъзна,че си се смее сама веднага престана,защото не искаше да посещава специалист.
Вместо това се загледа в Джеръми-не знаеше дали е от алкохола,но й се струваше много красив,чертите му-перфектни,а и бе забавен.
Знаеше,че въпреки същността си нямаше да я нарани.
Не това я притесняваше.
Причината бе в характера му,това,че не можеше да се задържи дълго с едно момиче.
Не знаеше дали и с нея нямаше да стане така,дали нямаше да се позабавляват,а после той да я изостави като типичен Казанова.
Мадлин се натъжи при тази мисъл,защото не искаше това да става-мислеше си,че започва да се влюбва в Джеръми,но пък можеше ли да го обича,като знаеше,че на следващия ден той може да бъде с друга?
Сърцето й се сви при мисълта,но червенокоската реши да не задълбава.Искаше да прекара страхотно,а после щеше да мисли за последствията от действията си.
Поне веднъж нямаше да обмисля и щеше да действа спонтанно.
-Джер,един въпрос.Защо ще го биеш?Какво ти е направил?-засмя се тя и погледна Джеръми,който изглеждаше видимо развеселен.

Върнете се в началото Go down
https://fallenangel.bulgarianforum.net
Джеръми Гилбърт

Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 26
Join date : 01.04.2010

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyНед Апр 04, 2010 10:01 pm

-Дразни ме ! Държи се тъпо и надуто..-засмя се.Е вярно вампирите не се напиваха толкова бързо,но Джеръми леко се клатушкаше и се смееше като тъпак.
-Хей, Мади извинявай че се държа така, но не съм излизал с момиче от смъртта на родителите ми.Е поне съм се променил малко.Бях доста гаден с момичетата.- усмихна й се и надигна вежда.
На Джер му беше неудобно.Мадлин явно го мислеше за пълен идиот.
-Имам идея ! - той я хвана са ръката и я поведе към дансинга.Макар малак имаше място за още 2 двойки.
-Е дано не се изложа.-Джер я завъртя и се засмя.-Е не ми се отдава, поне опитах.
Върнете се в началото Go down
Мадлин Уейфър
Admin
Мадлин Уейфър


Брой мнения : 164
Join date : 24.02.2010
Age : 29
Местожителство : Бургас

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyПон Апр 05, 2010 7:51 pm

Мадлин се засмя,опитвайки се да си възвърне равновесието.
По принцип не бе от най-координираните хора,а сега,като добавим и алкохола,можеше да стане страшно.
Най-малкото имаше възможност да се строполи на земята и то по неграциозен начин.
Червенокоската се засмя мислено,когато си го представи.
В съзнанието й изглеждаше като чувал с картофи,тупнал от самолет.
Момичето тръсна глава,а червените й коси затанцуваха около бялото й лице.
След това сложи ръце на раменете на Джеръми и тромаво се поклащаше в ритъм с музиката,като се надяваше да не се спъне в краката си.
-Сега ще се видят танцовите умения и на двамата.-засмя се тя и двамата започнаха да танцуват.
Музиката бе бърза,динамична-доста опасно за Мадлин,по-точно за крайниците й,както и за тези близо до нея.
Момичето се въртеше около Джеръми,прокарвайки пръсти около раменете му,след това и около гърба му.
Чувстваше се толкова добре,когато бе близо до вампира,че дори не се притесняваше,че може да изглежда като картоф във фолио,който се търклаляше по надолнище.
Върнете се в началото Go down
https://fallenangel.bulgarianforum.net
Хенри Столнбърг

Хенри Столнбърг


Брой мнения : 124
Join date : 02.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyЧет Апр 08, 2010 11:54 am

Днешният ден беше подходящ за разходка,така че Хенри реши малко да се поразходи и да се поразведри след вчерашната разтърсваща среща,окято имаше.Вече няколко дни бяха изминали,откакто беше пристигнал и момчето бече се климатизираше към градчето.Имаше толкова време със което да разполага на воля и започна днешната обиколка със разходка из градът.Искаше да обиколи местата и затова започна със бар "Venomous"място което беше посещавано от местинет хора.Хенри досега не е имал възможност да посещава подобни места и със инетерс влезе вътре,където имаше доста хора,който стояха по баровете и оживено разговаряха.
Той си избра едно по-тихо и закънтено място във ъгъла и щом се насатни,извика келнерката.
-Добър ден!Със какво мога да ви помогна?-попита момичето със приветлив тон.
-Бих искал да си поръчам едно уиски и кафе-кратко заяви момчето.
-Много добре,след минута ще ви ги донеса-отвърна момичето и бързо се отпарви към бара.
Мястото беше доста приятно,без гръмогласни викове и съмнителни типове,със две думи място уютно и предразполагащо посетителите,идващи във заведението.
След като прекара малко време тук,следващото място,което щеше да посети беше читалището,защото много обичаше книгите и със сигурност там щеше да си намери някоя по свой вкус.
Сервитьрката му донесе уискито и кафето и като плати,Хенри бавно отпи от силното питие и се загледа през прозореца и наблюдавше фигуриге на хората,който минаваха насам натам по улицата.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Модератор
Елена Гилбърт


Брой мнения : 24
Join date : 31.03.2010

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyЧет Апр 08, 2010 4:00 pm

Елена дълго мисли къде да иде и най-накрая се спря на един бар.Преди да влезе тя взе огледалото от чантата си и се огледа. " Приличам на мумия !! " -измърмори тихо и влезе в кафенето.Когато се запъти да седне рязко се извъртя. - Джеръми ? - промълви тихо.Бе видяла че той е зает и не искаше да го прекъсне за това бързо се запъти към една маса и седна.
-Какво ще желаете? - запита униформеното момиче.
-Едно двойно лате с шоколад. - каза Елена и се усмихна.Сервитьорката отиде до бара взе латето и след минута го донесе.
-Заповядайте. - каза тя.
-Благодаря! - отвърна Елена и момичето си тръгна.
Елена не искаше да стои сама.Тя бе забелязала че има момче и реши да иде при него.
-Здравей ! Свободно ли е ? - усмихна се тя.
Върнете се в началото Go down
http://secrets-666.topgoo.net
Хенри Столнбърг

Хенри Столнбърг


Брой мнения : 124
Join date : 02.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyЧет Апр 08, 2010 7:25 pm

Докато беше потънал във своите мисли и гледаше през прозореца,изведнъж един момичешки глас го върна към действителността и той се извърна рязко.До неговата маса стоеше невероятно красиво момиче,която му се усмихваше и явно чакаше отговор.Момчето беше загубило ума и дума и трябваше да я помоли да повтори въпроса си.
-Питах те дали мога да се присъединя към теб или е заето мястото?-попита момичето акто гогледаше изпитателно.
-Разбира се,че не -моментално й отвърна той и стана и дръпна стола,за да се настан.Заповядай,тъкмо ще си поговоря със някой-отвърна леко притеснен той и като я гледаше,иамше чуството че някоя го е ударил със бутилка по главата.
-Благодаря,много мило от твоя страна-отвърна красивата непозната и се настани на масата.Беше си направила поръчката и чакаше сервитьорката да я донесе.През това време момчето не знаеше какво да пита,защото досега не беше говорил със момиче,,може би изключение беше...
Но тъй като не искаше да се връща към тези преживявания,отпи от уискито си една огромна глътка и каза:
-Каква приятна изненада!Не очаквах да срещна момиче във бар,място където поначало идват само мъже да се наливат.Ти от този град ли си или идваш само на почивка?
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Модератор
Елена Гилбърт


Брой мнения : 24
Join date : 31.03.2010

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyПет Апр 09, 2010 12:20 pm

-Вчера се преместихме тук с брат ми.-Тя преметна няколко кичура от косата си,които бяха паднали като перде пред очите й.Елена забеляза че момчето беше притеснено.-Е мъжете не винаги се наливат в баровете.-позамисли се тя.-Всъщност.. само това правят.-кимна с глава.-Впрочем казвам се Eлена.-тя протегна ръка към момчето.Ехидна усмивка се появи върху устните и.
Върнете се в началото Go down
http://secrets-666.topgoo.net
Хенри Столнбърг

Хенри Столнбърг


Брой мнения : 124
Join date : 02.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyПет Апр 09, 2010 6:06 pm

Това момиче от пръв поглед му допадна,въпреки че изглеждаше някак си високомерна и със голяма доза самочуствие.В действителност срещу него стоеше доста силна личност със характер и отоношението й към момчета ил мъжете както се изрази не е особенно добро.Като се направи на завеян и не й чу думите й,той се усмихна и се представи:
-Аз се казвам Хенри Столнбърг и около седмица се преместихвъв градчето-каза той и си отпи от уискито.
Момчето се чустваше доста спокоен и въобще не се смути от коментара на Елена по повод какви мъже стоят по баровете.Забеляза,че доста напрегнато го наблюдава и се чудеше дали пък няма да направи проблем при вида на питието пред него,но тя само отбеляза:
-Приятно ми да се запозанем и да видя едно момче,което не се срамува да пие въпреки,че е непълнолете?-със ирония го гогледна и пак тази усмивка се разля по нейното лице.
-Всъщност,аз не си падам по пиенето,но ми се случи едно преживяване и реших,че малко алкохол ще ми дойде добре-изстреля Хенри и наедин дъх пред красавицата изпи цялата течност до дъно.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Модератор
Елена Гилбърт


Брой мнения : 24
Join date : 31.03.2010

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyСъб Апр 10, 2010 11:44 pm

-Не се тревожи толкова от това което е станало.-усмихна му се.
Елена стана и отиде до бара.
- Какво ще искате красавице ? - попита я барманът.
Елена помисли и каза:
- Една текила!
Но бармана не я чу и каза:
- Моля? - което раздразни Елена и тя го повтори,но още по високо и бармана я разбра. След минута й връчи една голяма чаша пълна с текила. Тя отпи глътка и се огледа .
-Още една чаша.-Барманът й я подаде и тя отиде на мястото си.Даде чашата на Хенри и се усмихна.
Елена взе чашата си с текила и я удаир леко в неговата, после отпи. и каза:
- Наздраве, че..съдбата ни събра именно тук! - след което пак отпи и се усмихна.
-Знаеш ли...момче като теб би трябвало да е с компания , а не да идва сам на такива прекрасни места...

Върнете се в началото Go down
http://secrets-666.topgoo.net
Хенри Столнбърг

Хенри Столнбърг


Брой мнения : 124
Join date : 02.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyНед Апр 11, 2010 12:11 am

Разговоърт протичаше много добре между двамата и Хенри въ внейнаат компания се чуставще доста спокойно и буютно.Доста остър имаше това момиче,но пък поставяше на мястото всеки ,който дръзваше да й се изрепчи.
Бяха толкова различни като поведение и държание,обаче между тях се обарзува някакво разбиране и тя се отнасеше досат приятелски със него.
-Ако бъда чесетн,много ми хареса начина по който се отнесе със бармана-отвърна момчето и си допи питието .Не го харесвам мног,личи си че не е стока.
-Я виж ти!Ти случайно да не се занимаващ със психологията на човека?попита го Елена и го изгледа със нескриващ интерес.Той малко се притесняваше от нея,необяснимо защо и отбягваше да я гледа много,да не би и той да си го отнесе.
-Няма такова нещо-отвърна момчето и като прочисти гърлоот си и продължи:Просто ми е забавно да виждам как маските на хораат падат и се вижда тяхнаат истинска същност-завърши въ взаключение той и пордължи да пие кафето си.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Модератор
Елена Гилбърт


Брой мнения : 24
Join date : 31.03.2010

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyПон Апр 12, 2010 10:56 pm

-По принцип не се държа така, но имаше един период и тогава се превърнах в това.- засмя се.Замисли се за нещо, а всеки знаеше че не трябва да закачаш вампир докато е съсредоточен. Но момчето не знаеше че тя е вампир. След дълго време мълчание от нейна страна, и няколко опита да се освести, изведнъж тя прихна в смях. Смееше се толкова сладко. Тръпчинките по бузите и се показаха.
-Това.. аз извинявай, просто ми стана смешно.-Елена си бе припомнила няколко случки от детството й.Тя отпи една голяма глътка от чашата си.


Върнете се в началото Go down
http://secrets-666.topgoo.net
Хенри Столнбърг

Хенри Столнбърг


Брой мнения : 124
Join date : 02.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyСря Апр 14, 2010 11:17 pm

На Хенри му се стори малко странно тази реакция на Елена,но само се усмихна и реши да си допие кафето.Изгледа я няколко секнуди мълчаливо и си помисли защо ли няма така сестра.Беше малко особенна,но пък със твърд характер и подохдът й към хората беше правилен и витаги узнаваше кой има добри намерения и кой не.Вече бше изминал можи би чад или два,откакто се бяха запознали и бяха започнали този разговор.Не беше срещал такова момиче досега-красиво,умно и забавно,неща,който много се понравиха на момчето и реши да сизакрепи запознаството със нея.Не беше от приказливите хора и затова остави напълно иниациативта да води разговора.
Но изведнъж той се сети нещо и попита:
-Знаещ ли,чудя се как би реагирала,ако сещнеш човек,който се окаже във действителност вампир?Каква ще е раекцията ти и дали би издала този човек?
Не занеше във действителност защо й задаваше този въпрос,но беше сигурен,че тя ще му отговори,защото може би е запозната със историята на тези същества.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Модератор
Елена Гилбърт


Брой мнения : 24
Join date : 31.03.2010

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyЧет Апр 15, 2010 11:53 pm

-Ами бих реаргирала съвсем нормално и дори ще се зарадвам.Все пак ще намеря нов приятел или може би враг.-усмихна се широко, но забеляза как момчето я гледа.
-Е нека ти обясня...-Хенри я гледаше все едно беше чудовище.
-Аз съм вампир!Този там също е вампир- посочи едно момче което я изгледа лошо.Хенри не разбираше нищо.-Хей съжелявам че не ти казах по-рано.
Вампирката трябваше да му поясни само едно нещо..
-Виж...аз няма да скоча и да те нараня ако исках това да съм го направила одавна.А и сметнах за по-сигурно да не ти казвам..


Върнете се в началото Go down
http://secrets-666.topgoo.net
Хенри Столнбърг

Хенри Столнбърг


Брой мнения : 124
Join date : 02.04.2010
Age : 35
Местожителство : Стара Загора

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyСъб Апр 17, 2010 2:28 pm

При други обстоятелства той трябваше да бъде уплашен,да изпадне във шок и дори да избяга,но сега прие новината много спокойно и въобще не показа признаци на паника и ужас.Честно казано,докато говореха въобще не се усети,че е вампир,но тези същества са толкова хитри и умни,че могат много бързо да те заблудят.Хвърли бърз поглед към момчето,което му показа Елена и видя как той се мръщи и се цупи,явно не искаше човешко създание да разбере за произхода.Погледна към часовника и всеки момент трябваше да тръгва,но преди тоав имаше да казва някой неща.
-Въобще не съм си помислял,че ще ме нараниш.Радвам се,че ми сподели това и ти гарантирам,че няма да издам тази твоя тайна.
-Още въднъж сеизивянвам,но ми беше приятно да си говорим и не исакх да ти го поднеса по някакъв неприятен начин-отвърна момичето и се съсредоточи върху неговото лице,катосе питаше какво ли изпитва той сега.
-Поне нещата се ясни,но това хич не ме плаши.ПЪк и ти не си единственият вампир,със който се запознах във града.
-Какво,виждал си и друг?-ахна от изненада Елена и се втренчи във Хенри.Кога?
-Съвсем скоро,малко преди да те срещна-усмихна се момчетои му стана весело на неговата реакция.Но няма да кажа коя,защото й бях обещал и не искам да й навлека проблеми.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Модератор
Елена Гилбърт


Брой мнения : 24
Join date : 31.03.2010

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyНед Апр 18, 2010 9:55 pm

Елена стоеше на страна и не смееше да
каже нищо повече.Тя сам не знаеше какво иска от себе си.
-E значи ще тръгваш..-усмихна се тя.Това никак не и хареса беше огладняла..трябваше по-най бързият начин да се прибере.
-Значи ще трябва да тръгвам и аз..Чао беше ми много приятно.-тя се изправи и се усмихна пак на Хенри.Тъкмо когато щеше да излезе се обърна към него.
-Е ще е голяма изненада ако се срещнем пак.-засмя се и излезе с грациозна походка.
Върнете се в началото Go down
http://secrets-666.topgoo.net
Джеръми Гилбърт

Джеръми Гилбърт


Брой мнения : 26
Join date : 01.04.2010

Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" EmptyНед Апр 18, 2010 10:24 pm

Мадлин се засмя,опитвайки се да си възвърне равновесието.
По принцип не бе от най-координираните хора,а сега,като добавим и алкохола,можеше да стане страшно.
Най-малкото имаше възможност да се строполи на земята и то по неграциозен начин.
Червенокоската се засмя мислено,когато си го представи.
В съзнанието й изглеждаше като чувал с картофи,тупнал от самолет.
Момичето тръсна глава,а червените й коси затанцуваха около бялото й лице.
След това сложи ръце на раменете на Джеръми и тромаво се поклащаше в
ритъм с музиката,като се надяваше да не се спъне в краката си.
-Сега ще се видят танцовите умения и на двамата.-засмя се тя и двамата започнаха да танцуват.
Музиката бе бърза,динамична-доста опасно за Мадлин,по-точно за крайниците й,както и за тези близо до нея.
Момичето се въртеше около Джеръми,прокарвайки пръсти около раменете му,след това и около гърба му.
Чувстваше се толкова добре,когато бе близо до вампира,че дори не се
притесняваше,че може да изглежда като картоф във фолио,който се
търклаляше по надолнище.




Джеръм се нагорещи от многото танци и
накаря не издържа. Метна якето си на масата и откопча копчетата на
тънката си риза. Така му
беше по добре и той продължи да танцува и да си пийва от време на
време. Беше забелязал че никой от двамата не отронваше и дума но реши
да изчака девойката този път да каже нещо..
Е не се здържа и каза :
- Наистина,сладурче, танцуваш
добре! - засмя се .Той я погледан и й намигна като продължи да танцува с нея..


ПП..Хей сладурче сори че пиша чак сега, но бях в Кипър. ;]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар"Venomous" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар"Venomous"   Бар"Venomous" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар"Venomous"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Втори етаж:Магазин за дрехи"Dolce Armani"
» Втори етаж:Магазин за деца"Kids"
» Трети етаж:Магазин за хранителни стоки"Sun"
» Трети етаж:Салон за красота"Beauty"
» Нощен клуб"Night life"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fallen Angel :: Фолън Ейнджъл :: Главната улица-
Идете на: